Home Trčanje Rezultati utrka OŠ „Čavle“ treći put zaredom pobjednik Male lige!

OŠ „Čavle“ treći put zaredom pobjednik Male lige!

OŠ „Čavle“ treći put zaredom pobjednik Male lige!
7
0

Posljednje kolo Male lige održano je u prošlu nedjelju u Rijeci na sve frekvetnijoj šetnici „Molo longo“. Sve utrke pratilo je sunčano vrijeme dok je na proglašenju nažalost „močila“ kiša. Unatoč tome osjećalo se zadovoljstvo među klincima te napetost i zadovoljstvo pred i poslije svake utrke.

Du Motion 300×250 6

Utrka je okupila preko 100 djece iz 20 škola diljem Primorsko-goranske županije. Branitelj naslova OŠ „Čavle“ iz Čavla odmah je dala do znanja da svoj naslov neće tako lako prepustiti nekoj drugoj školi. Nakon vrijednog sakupljanja bodova na proteklim kolima učenici OŠ „Čavle“ iz Čavla sa nevjerojatnih 845 bodova osvojili su prvo mjesto, dok su iza njih na drugom mjestu ostali učenici OŠ „Nikola Tesla“ iz Rijeke sa 427 te učenici OŠ „Srdoči“ iz Rijeke sa 243 osvojenih bodova.

U kategoriji “A”, učenika prvih i drugih razreda OŠ-a  prvo mjesto pripalo je Viktoriji SUDAN iz OŠ Čavle, drugo Aurori VALINČIĆ iz OŠ Fran Franković Rijeka i treće Maji MRAKOVČIĆ iz OŠ Dolac..

Od dječaka prvi u cilju bio je David SAMARDŽIĆ iz Oš Čavle, drugi Pablo Roko MEDIJA iz OŠ Nikola Tesla Rijeka i treći Noa BANOVIĆ iz OŠ Čavle.

U kategoriji „B“, učenika trećih i četvrtih razreda OŠ-a, od djevojčica i ovo kolo prvo mjesto pripalo je izvrsnoj Ani TURČIĆ iz OŠ F.K.Frankopan-Dubašnica, drugo Josipi VULETIĆ iz OŠ Eugen Kumičić Rijeka i treće Nikolina BUHA iz OŠ Srdoči Rijeka.

Od dječaka prvo mjesto osvojio je Ivan VULETIĆ iz OŠ Eugen Kumičić Rijeka, drugi je Adis ESE iz OŠ Čavle i treći Filip JURIĆ iz OŠ Nikola Tesla Rijeka..

U kategoriji “C”, učenika petih i šestih razreda OŠ-a kod djevojčica  prva je Ema ŽEŽELIĆ iz OŠ Čavle, druga Saša MARKOVČIĆ iz OŠ Čavle, a treća Erika ŽIKIĆ iz OŠ Milan Brozović Kastav.

Kod dječaka prvi je Luka VUKUŠIĆ iz OŠ Čavle, drugi Jakov HLADIKA iz OŠ Čavle i treći Erik SLUGA iz OŠ Nikola Tesla,

U kategoriji “D”, učenika sedmih i osmih razreda OŠ-a prvo mjesto osvojila je Petra LjUTIĆ iz OŠ F.K.Frankopan-Dubašnica.

U kategoriji dječaka prvi je Josip RAŽNJEVIĆ iz OŠ Srdoči, drugi David BERNETIĆ, također iz OŠ Srdoči i treći  Matko MRAKOVČIĆ iz OŠ Brajda.

 

U UKUPNOM PORETKU POBJEDNICI MALE LIGE SU;

 

U kategoriji „A“ učenica prvih i drugih razreda: 1. Mjesto – Viktoria SUDAN OŠ Čavli

                                                                                 2. Mjesto – Dora RAČKI OŠ Čavle

                                                                                 3. Mjesto – Aurora VALINČIĆ OŠ Fran Franković

 

U kategoriji „A“ učenika prvih i drugih razreda: 1. Mjesto – David SAMARDŽIĆ OŠ Čavli

                                                                                 2. Mjesto –  Noa BANOVIĆ OŠ Čavle

                                                                                 3. Mjesto – Noel BLAGOJEVIĆ OŠ Fran

                                                                                                    Franković

U kategoriji „B“ učenica trećih i četvrtih razreda: 1. Mjesto – Ana TURČIĆ OŠ F.K.Frankopan

                                                                                                       Malinska Dubašnica

                                                                                    2. Mjesto –  Nikolina BUHA OŠ Srdoči

                                                                                    3. Mjesto – Josipa VULETIĆ OŠ Eugen        

                                                                                                        Kumičić

 

U kategoriji „B“ učenika trećih i četvrtih razreda: 1. Mjesto – Ivan VULETIĆ OŠ Eugen Kumičić                                                                                                      

                                                                                    2. Mjesto –  Noah Gabrijel BRUGGER OŠ

                                                                                                       Nikola Tesla

                                                                                    3. Mjesto – Adis ESE OŠ Čavle

 

 

 

U kategoriji „C“ učenica trećih i četvrtih razreda: 1. Mjesto – Erika ŽIKIĆ OŠ Milan Brozović

                                                                                    2. Mjesto –  Ema ŽEŽELIĆ OŠ Čavle

                                                                                    3. Mjesto – Lara SLUGA OŠ Nikola Tesla

 

U kategoriji „C“ učenika trećih i četvrtih razreda: 1. Mjesto – Erik SLUGA OŠ Nikola Tesla                                                                                                       

                                                                                    2. Mjesto – Luka VUKUŠIĆ OŠ Čavle

                                                                                    3. Mjesto – Franko SUŠANJ OŠ Čavle

 

U kategoriji „D“ učenica trećih i četvrtih razreda: 1. Mjesto – Petra LJUTIĆ OŠ F.K.Frankopan

                                                                                                       Malinska Dubašnica

                                                                                    2. Mjesto –  Paula TEPUŠ OŠ Nikola Tesla

                                                                                    3. Mjesto – Besarta COCAJ OŠ Čavle

 

U kategoriji „D“ učenika trećih i četvrtih razreda: 1. Mjesto – Matko MRAKOVČIĆ OŠ Brajda                                                                                                     

                                                                                    2. Mjesto –  David BERNETIĆ OŠ Srdoči

                                                                                    3. Mjesto – Mateo SOBOTINČIĆ OŠ R.K.

                                                                                                       Jeretova Opatija

 

U UKUPNOM PORETKU ŠKOLA POBJEDNICI MALE LIGE SU: 1. Mjesto OŠ ČAVLE ČAVLE

                                                                                                          2. Mjesto OŠ NIKOLA TESLA

                                                                                                              RIJEKA

                                                                                                          3. Mjesto OŠ SRDOČI RIJEKA

 

 

I ovogodišnja Mala liga prošla je u odličnom raspoloženju, trčanju i druženje učenika osnovnihn škola Grada Rijeke i šire okolice, a ukupno je sudjelovalo 275 djece iz 27 osnovnih škola. 

Zahvaljujemo svima koji su doprinjeli u realizaciji Male lige Veži i kreni, u prvom redu Gradu Rijeci i Gradu Novom Vinodolskom, Općini Fužine, TZ Malinska Dubašnica, Primorsko-goranskoj županiji, Savezu školskih športskih društava Grada Rijeke i Savezu školskih športskih društava PGŽ-a.

Mala liga ide dalje, te uz veliki sportski pozdrav, Triatlon klub Rival svim učenicima i profesorima želi sretne ljetne praznike, vidimo se slijedeće školske godine na novoj Maloj ligi – Veži i kreni !



Autor: Mirna Međimorec

(7)

TRČIMO! 300×250

Vrijedi pročitati