LUDI BREGOVI LUDBREGA

Pun uspjeh trećeg Crazy Hill Traila!

Jučer je u Ludbregu održano 3. izdanje Crazy Hill Traila koje je organiziralo Športsko rekreativno društvo BSV Ludbreg. 299 natjcatelja i natjecateljica trčalo je dugu stazu od 33 km i kratku od 16 km.

Start i cilj utrke bio je u Ludbregu, a staze su bile relativno zahtjevne, ona duža s više od 1.000 m visinske razlike i kratka s više od 400 metara visinske razlike. Stazu je dodatno “začinila” kiša koja je padala dan prije.

Utrku na 33 kilometra završila su 104 trkača, a najbrži su bili Marjan Zupančić iz Slovenije (2:46:49) i Valentina Belović iz TK Maksimir, s trećom pobjedom u Ludbregu (3:18:34).

Na 16 kilometara nastupila su 182 trkača, a najbrži su bili Damir Balaško iz AK Rudolf Perešin (1:16.53) i Gabrijela Šalković iz karlovačkog RaN 047 (1:34:46).

Trail utrke najviše posjećuju trkačice i trkači kojima rezultat i nije prioritet već žele provesti ugodan dan s istomišljenicima u prirodi. Odlična organizacija bila je tome prilagođena – vrlo pristupačna startnina, opuštena atmosfera i dobra sportska zabava preporuka su za iduće izdanje Crazy Hill Traila.