Home Trčanje Rezultati utrka Rezultati 3. kola Zimske lige Lužec

ZIMA JE, AL' NEMA ONOG BIJELOG :/
Rezultati 3. kola Zimske lige Lužec

45
0

Završeno je i predzadnje kolo Zimske cross lige Lužec. Uz prohladno vrijeme okupio se rekordan broj trkača, sada je to već ljepi broj od 36 natjecatelja, od čega 6 natjecateljica.

Natural Wealth – ljeto bicikl

Staza je nepromjenjena, ali zato imamo novog pobjednika – Tihomira Cenka, a kod žena standardno Andreja Migles-Sambolec. Pozivamo sve koji su sudjelovali u prethodnim kolima a i one koji još  nisu da dođu na zadnje kolo lige koje će biti održano 29. 01. Nakon trčanja  slijedi zajedničko druženje i podjela nagrada najboljima po kategorijama, a majice za sve ostale sudionike lige.

Podjela će se održati u parku prirode Lužec, a u slučaju loših vremenskih uvjeta na vrijeme ćemo vas obavjestiti o promjeni.

Rezultati 3. kola:

R. Br. Broj Ime Prezime God Klub Vrijeme Bod
1 45 Tihomir Cenko TK Marathon 95 1982 38:23 100
2 31 Josip Fodrek DŠR Lančić-Knapić 1984 38:50 95
3 4 Miroslav Hainž TK Marathon 95 1973 39:39 92
4 48 Josip Jakop TK Ivančica 1971 41:03 90
5 10 Srećko Vrček TK Ivančica 1977 42:02 89
6 40 Luka Košćak BK Maraton 1985 42:33 88
7 5 Tomislav Čamić BK Maraton 1988 43:58 87
8 26 Mario Vrbanec ind 1972 45:10 86
9 2 Ladislav Gregorinčić TK 042 1963 45:36 85
10 37 Jurica Cvjetko TK Međimurje 1984 45:56 84
11 6 Zvonimir Chytil TK Marathon 95 1957 46:01 83
12 16 Antun Belošević TK Marathon 95 1955 46:37 82
13 50 Branko Dušak TK Ivančica 1961 46:42 81
14 13 Dubravko Knolmajer TK 042 1980 46:53 80
15 11 Dragan Nedolovski AK Međimurje 1951 47:08 79
16 42 Andreja Sambolec BK Maraton 1979 47:35 100
17 32 Hrvoje Đanko BK Mura Avantura 1979 47:44 78
18 49 Jurica Putarek TK Ivančica 1992 47:56 77
19 29 Karlo Jurec TK 042 1987 48:00 76
20 30 Dean Vurušić ind 1982 48:14 75
21 28 Davor Jurec TK Marathon 95 1960 48:39 74
22 25 Željko Bokor BBK ASI 1980 48:47 73
23 20 Marko Domislović BBK ASI 1977 49:53 72
24 43 Franjo Pijanec BSV Ludbreg 1982 51:55 71
25 22 Mladen Stecević TK 042 1962 53:04 70
26 33 Danijel Cvetko BBK ASI 1977 54:20 69
27 21 Branko Muha ind 1954 55:09 68
28 38 Ornela Sabljak ind 1964 55:25 95
29 1 Iva Friščić ind 1994 56:57 92
30 46 Vjeran Friščić TK Marathon 95 1965 56:58 67
31 47 Dragutin Jagetić TK Marathon 95 1953 57:35 66
32 12 Lidija Levačić AK Međimurje 1975 58:43 90
33 27 Vjeran Galina ind 1977 59:11 65
34 17 Anita Mikolaj ind 1974 59:12 89
35 39 Milivoj Sabljak ind 1963 1:04:52 64
36 14 Mirjana Meštrić BK Maraton 1980 1:03:41 88

 

 

Autor: BK Maraton Novi Marof

(45)

Vrijedi pročitati